למה ש.ר.י

01

ניסיון

כיחידת הציקלוטרון הראשונה בארץ, מאחורינו למעלה מ-25 שנים של צבירת ידע וניסיון בייצור ופיתוח רדיו-תרופות לאבחון, טיפול ומחקר בתחום הרפואה הגרעינית.

ניסיונם ומומחיותם של ההנהלה וצוות העובדים מקנה יתרון עצום ללקוחותינו ותורם לתחושת הביטחון והשקט שלהם.

01
02

איכות

כאחד מערכי הליבה שלנו, האיכות לא באה לידי ביטוי רק במוצרים הסופיים שלנו, אלא בכל השלבים החל מקבלת חומרי הגלם, דרך תהליכי הייצור והבקרה ואף לאחר האספקה.

פיתחנו מערכת הבטחת איכות ובקרת איכות מותאמת שבבסיסה עומדת השגת בטיחות מרבית של המטופלים. אנו מייצרים בהתאם לנורמות והנחיות בטיחות לאומיות ובינלאומיות וכל התהליכים בש.ר.י מבוססים על הנהלים של האיחוד האירופי EudraLex for PET radiopharmaceuticals, העקרונות של FDA cGMP for PET drugs ועל הנחיות ה- IAEA. החברה מחזיקה בתעודת GMP (תנאי ייצור נאותים) לאחד מקווי הייצור ובאישור GPP (תנאי הכנה נאותים בבית מרקחת) עפ"י נוהל 135, לבית המרקחת.

אנו יכולים להבטיח ללקוחותינו כי המוצרים שלנו עומדים בתקני האיכות, הבטיחות והסביבה הגבוהים ביותר.

02

שירות

03

אנו דוגלים בשירות בלתי מתפשר לפני הכל!

אנו שומרים על רמה גבוהה של שירות לקוחות ודואגים לענות על כל צרכי הלקוח בצורה הטובה והמקצועית ביותר. כחלק מרמת השירות הגבוהה אנו מציעים ללקוחותינו עריכת הרצאות מקצועיות לצוותים רפואיים על ידי צוות המדענים של ש.ר.י בנושא רדיו-תרופות מיוחדות ויתרונות ההדמיה.

03
04

אמינות ויציבות

04

מתקני הייצור הנרחבים שלנו ושני מאיצי החלקיקים שברשותינו מאפשרים לנו לספק רדיו-תרופות באופן סדיר ולתת מענה גם במקרים חריגים של תקלות בכל אתר ייצור בארץ.

ייצור סביב השעון

חברת ש.ר.י מייצרת רדיו-תרופות בהיקף של כ-8 אצוות ביום- החל משעות הלילה המוקדמות ועד לשעות הערב המאוחרות, כך אנו מסוגלים לתת מענה למשך כל שעות היום, בכל ימות השבוע.

הייצור העצמאי והנרחב מאפשר לנו להיות גמישים וזמינים, בהתאם לדרישות האספקה של בתי החולים.

05
05
06

חדשנות ומחקר

חברת ש.ר.י דוגלת בשיתופי פעולה מחקריים עם חוקרים ועם בתי החולים בכל הקשור לרדיו-תרופות.

אנו מעודדים פיתוחים וחדשנות בתחום הרפואה הגרעינית ותומכים במחקרים ובפרסום מאמרים מדעיים בתחום.

06

שיתוף:

צרו קשר​
פרטי התקשרות

חברת ש.ר.י (שירותי רפואה ייחודיים) הינה חברה ישראלית המייצרת ומפתחת רדיו-תרופות לשם אבחון, טיפול ומחקר רפואי. החברה מפעילה את יחידת הציקלוטרון בבית החולים הדסה עין כרם ומייצרת איזוטופים רפואיים בבית מרקחת גרעיני מתקדם.

כל מידע המופיע באתר זה הינו כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי ייעוץ רפואי, המלצה לטיפול, תחליף לטיפול או המלצה על תכשיר תרופתי. לפיכך, אין להסתמך על התוכן והמידע לשם קבלת או הענקת טיפול רפואי והמידע אינו מהווה תחליף להוראות העלון לצרכן ולהתייעצות עם גורם רפואי מוסמך. חברת ש.ר.י (שרותי רפואה ייחודיים) דואגת לספק מידע עדכני ואמין ככל שניתן באתר זה, אך אינה מתחייבת לעדכניות מוחלטת ולשלמות מוחלטת של המידע המופיע באתר. כל שימוש שייעשה במידע המופיע באתר הוא על אחריות המשתמשים בלבד.