פרופיל חברה

חברת ש.ר.י (שרותים רפואיים) בע"מ הינה חברה ישראלית בעלת ותק וניסיון של למעלה מ-25 שנים בייצור ופיתוח רדיו-תרופות לאבחון, טיפול ומחקר רפואי. החברה מייצרת איזוטופים רפואיים בבית מרקחת גרעיני מתקדם ומחזיקה בתעודת GMP לקו הייצור של התכשיר LuNET-SRY, ובאישור GPP לבית המרקחת, בפיקוח של משרד הבריאות הישראלי. החברה מפעילה את יחידת הציקלוטרון בבית החולים הדסה עין כרם ומספקת רדיו-תרופות באופן יומיומי לשורה של בתי חולים בכל רחבי הארץ.

יחידת הציקלוטרון הוקמה בשנת 1996 על ידי פרופ' אייל משעני, מנכ"ל החברה, והייתה הראשונה בישראל להפעיל מאיץ חלקיקים לצרכי רפואה. הקמת היחידה הובילה לקידום הרפואה בישראל על ידי הפיכת הדמיות ה- PET  לחלק אינטגרלי מתהליך האבחון של חולי סרטן. בשנת 2010 היחידה שדרגה את יכולת הייצור על ידי התקנת ציקלוטרון נוסף, בכך הפכה להיות המתחם היחיד בארץ המחזיק בשני ציקלוטרונים. בשנת 2016 הוקמה חברת ש.ר.י כחברת בת של המרכז הרפואי הדסה עם צוות עובדים ומנהלים ותיק ומנוסה בתחום ייצור רדיו-תרופות. חברת ש.ר.י מפעילה אתר יצור חדש ומתקדם, ברמה בינלאומית, ומאז הקמתה ביססה במהירות את מעמדה כחברת תרופות מומחית בתחומה.

חברת ש.ר.י. אשר מובילה את התחום בארץ ובעולם, מצוידת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ומייצרת בסטנדרטים של איכות ובטיחות בלתי מתפשרים, העומדים בתנאי הסף העולמיים המחמירים ביותר. לרשות החברה עומדים שני מאיצי חלקיקים מעגליים (באנרגיה של 18MeV), מערך גנרטורים (68Ge/68Ga), תריסר מודולים אוטומטיים ושני חדרי ייצור נקיים, הכוללים איזולטורים (Grade A), תאים חמים ומנדפים, לצורך ייצור מגוון רחב של רדיו-תרופות סביב השעון. כל זאת לצד מערך מעבדות מתקדם, הכולל מעבדות מחקר ומעבדות בקרת איכות עם מכשור אנליטי חדיש.

צוות העובדים המגוון והמיומן של ש.ר.י כולל מעל ל-35 אנשי מקצוע, מהמובילים בתחום, וביניהם חוקרים ומדענים בעלי תארי Ph.D, וכן כימאים, פיזיקאים, ביולוגים, ביוטכנולוגים, רוקחים ומהנדסים מתחומים שונים, המתפעלים את מערכי הייצור, בקרת האיכות, הבטחת האיכות, הפיתוח, התחזוקה והשירות של החברה ביעילות ובנאמנות.

המחויבות החזקה שלנו לייצור רדיו-תרופות באיכות גבוהה וההקפדה על הפרטים הקטנים ועל נורמות הבטיחות זיכו אותנו במוניטין של אתר ייצור אמין, בעל יכולות מתקדמות ותהליכי ייצור מבוססים. השאיפה למובילות ומצוינות הינה נר לרגלנו ודוחפת אותנו לשיפור מתמיד תוך השקעת מאמצים אדירים ומשאבים רבים. טובת המטופלים ובטיחותם והתשוקה לייצר מוצרים המסייעים בשיפור חייהם נמצאים תמיד בראש מעייננו, ומניעים אותנו לפעול מסביב לשעון במטרה לענות על כל צרכיהם במסירות ובמחויבות.

כחלק מהאידיאולוגיה של החברה ומתוך הסקרנות הטבועה בנו, אנו גאים להוביל מחקרים פורצי דרך ולהשקיע בחדשנות ובפיתוח. החברה ממוקמת במרכז הרפואי הדסה עין כרם ובסמיכות לפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית, ובכך אנו זוכים לשיתופי פעולה מחקריים על בסיס קבוע עם רופאים ומדענים מהשורה הראשונה, אשר תורמים לנו מניסיונם ומומחיותם. כך, אנו יוצרים עבורנו מערכת אידיאלית לפיתוח מוצרים חדשים התואמים את ממצאי המחקר העדכניים ביותר ברפואה הגרעינית ונמצאים בחזית המדע והטכנולוגיה.

צרו קשר​
פרטי התקשרות

חברת ש.ר.י (שירותי רפואה ייחודיים) הינה חברה ישראלית המייצרת ומפתחת רדיו-תרופות לשם אבחון, טיפול ומחקר רפואי. החברה מפעילה את יחידת הציקלוטרון בבית החולים הדסה עין כרם ומייצרת איזוטופים רפואיים בבית מרקחת גרעיני מתקדם.

כל מידע המופיע באתר זה הינו כללי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי ייעוץ רפואי, המלצה לטיפול, תחליף לטיפול או המלצה על תכשיר תרופתי. לפיכך, אין להסתמך על התוכן והמידע לשם קבלת או הענקת טיפול רפואי והמידע אינו מהווה תחליף להוראות העלון לצרכן ולהתייעצות עם גורם רפואי מוסמך. חברת ש.ר.י (שרותי רפואה ייחודיים) דואגת לספק מידע עדכני ואמין ככל שניתן באתר זה, אך אינה מתחייבת לעדכניות מוחלטת ולשלמות מוחלטת של המידע המופיע באתר. כל שימוש שייעשה במידע המופיע באתר הוא על אחריות המשתמשים בלבד.